
War of Y
56 min | Thaiföld | 2022 | 20 rész
Az igazi háborút nem a fegyverek vívják, hanem az emberek.
Az alattomosság, harag, és árulás érzéséből dúló háborúk
története ez. Négy pár története a szórakoztató ipar által okozott gyötrelmekről.
Story 1 - Pan és Nott
A "shippelés" előtt sem volt egyszerű a fiúk élete, ám az új era
még ennél is nehezebb kihívásokat görget eléjük.
Story 2 - Gus és Bew
Rege egy "shippelt párról", akik titokban valódi párt
alkotnak. A Managgerek közt dúló harc odáig fajul, hogy
szét szakítja a két szerelmest.
Story 3 - Peak és Kla
Egy valóságshow új színészeket keres, akik birtokában vannak
az ének, tánc, és színjátszás képességeivel. Ekkor veszi kezdetét
a káosz a táborban.
Story 4 - Most és Achi
Mikor a bálványozott páros egyik tagjának felesége van, vajon mekkora befolyással van ez az iparágban betöltött szerepére?
Hagyj kommentet
%
Köszönöm a fordítást, nagyon vártam az utolsó részét. Azt a részét kétszer is megnéztem, mikor kiderült, hogy ki kicsoda. Meglepett a fordulat.
marcsi
2026. február 16.
Köszönöm a 8-9. részt!
Hópihe
2026. február 9.
Nagyon köszönöm a fordítást.
Imádtam, izgultam, borzongtam...
Élveztem az egészet.
Köszönöm még egyszer
Rami
2026. február 8.
Szeretem az ilyen témájú sorozatokat ,de 4 résznél több nem ment egyszerre. Nagyon erős volt , tetszett. Köszönöm szépen a fordítást.
Ilus62
2026. február 6.
Köszönöm a fordítást! :)
Nagyon tetszett.
Hópihe
2026. február 5.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire magával ragad majd ez a sorozat. Annak ellenére, hogy nem vagyok rajongója a fekete mágiáról szóló filmeknek/sorozatoknak, szinte egy nap alatt ledaráltam. Mindenképpen ajánlom! Hálásan köszönöm a munkádat!
hoditimike
2026. február 3.
Köszönöm az egész évad fordítását! :)
Bár nem az én műfajom, viszont a szereplők miatt nagyon tetszett.
Hópihe
2026. február 3.
Köszönöm a sorozat fordítását! :)
Nagyon tetszett.
Hópihe
2026. február 2.
Köszönöm a fordítást! :)
Nagyon tetszett, aranyosak voltak.
Hópihe
2026. január 30.
Már jó néhányszor megnéztem ezt az édes kis sorit,nagyon szeretem!Köszi hogy fordítottad Timi!


