
Love Area Part 1
45 min | Thaiföld | 2021 | 6 rész
Valen, egy fiatalember, aki Valentin napon született, mégsem ismerte sosem a szeretet fogalmát.
Még a szülei szeretetét sem. Az élete legmélyebb pontján találkozik Kaitoonnal, aki megismerteti
az együttérzés és érzékenység fogalmával.
Valen a fogadás szerelmese, így folyton adósságokba hajszolja magát.
Kaitoon több lábon él, hogy fenn tudja tartani magát. Egy nap szerencsétlenségére minden kisebb
állása megszűnik, így jelentkezik a Love Area nevű étterembe, mint felszolgáló.
Egy este Kaitoon épp hazafelé sétál munka után, amikor is Valen megkísérli kirabolni, hogy gyors pénzhez
jusson tartozása rendezésére. A rablás sikertelen lesz, Valen adósság behajtói helyben hagyja mindkettőjüket.
Valennek, ahhoz, hogy visszafizesse nővérének a pénzt, amivel kirángatta az adósságból, beáll dolgozni a nővére
éttermébe, a Love Areaba.
Hagyj kommentet
%
Köszönöm a fordítást, nagyon vártam az utolsó részét. Azt a részét kétszer is megnéztem, mikor kiderült, hogy ki kicsoda. Meglepett a fordulat.
marcsi
2026. február 16.
Köszönöm a 8-9. részt!
Hópihe
2026. február 9.
Nagyon köszönöm a fordítást.
Imádtam, izgultam, borzongtam...
Élveztem az egészet.
Köszönöm még egyszer
Rami
2026. február 8.
Szeretem az ilyen témájú sorozatokat ,de 4 résznél több nem ment egyszerre. Nagyon erős volt , tetszett. Köszönöm szépen a fordítást.
Ilus62
2026. február 6.
Köszönöm a fordítást! :)
Nagyon tetszett.
Hópihe
2026. február 5.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire magával ragad majd ez a sorozat. Annak ellenére, hogy nem vagyok rajongója a fekete mágiáról szóló filmeknek/sorozatoknak, szinte egy nap alatt ledaráltam. Mindenképpen ajánlom! Hálásan köszönöm a munkádat!
hoditimike
2026. február 3.
Köszönöm az egész évad fordítását! :)
Bár nem az én műfajom, viszont a szereplők miatt nagyon tetszett.
Hópihe
2026. február 3.
Köszönöm a sorozat fordítását! :)
Nagyon tetszett.
Hópihe
2026. február 2.
Köszönöm a fordítást! :)
Nagyon tetszett, aranyosak voltak.
Hópihe
2026. január 30.
Már jó néhányszor megnéztem ezt az édes kis sorit,nagyon szeretem!Köszi hogy fordítottad Timi!


